Թրամփը փոշմանել է՝ վաղը չի հարձակվի Իրանի վրա
ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփը հայտարարել է, որ Իրանի վրա հարձակումը վաղը չի իրականացվի։ Նա նշել է, որ իրեն խնդրել են Կատարի...
Վարչապետ Փաշինյանի հետ վիճաբանած Արթուր Օսիպյանը տեղափոխվեց ձերբակալվածների պահման վայր: Այդ մասին տեղեկանում ենք իր փաս...
Արամ Ա-ն շնորհակալություն է հայտնել Հռոմի պապին Հայոց ցեղասպանության հարցում աջակցելու համար: Հայտնել են Մեծի Տանն Կիլիկ...
Իրավապաշտպան Դանիել Իոաննիսյանի ֆեյսբուքյան գրառումը. «Արթուր Օսիպյանի ֆանատը չեմ, բայց նա Արցախում պայքարում էր կոռուպց...
Թուրքիայի նախագահ Թայիփ Էրդողանը, նախարարների կաբինետի նիստից հետո տեսախցիկների առջև հանդես գալով, կոշտ արձագանք է տվել...
ԵԱՀԿ Խորհրդարանական վեհաժողովի դիտորդական պատվիրակության ղեկավար Եվրոսիմա Պեյովիչը մայիսի 22-23-ը կգտնվի Երևանում՝ հունի...
Վարչապետի պաշտոնը զբաղեցնող Փաշինյանը լկտի վերաբերմունք է ցուցաբերել մեր քաղաքացիների նկատմամբ, մարդ, որ ասում էր՝ 3 միլ...
Կալուգացիները պատրաստվում են զինծառայության ժամկետը կրկին երկարացնել և դարձնել 2 տարի։ Նման հայտարարություն է արել ԱԺ փո...
Քրեական ոստիկանության գլխավոր վարչության կիբեռհանցագործությունների դեմ պայքարի վարչության ծառայողներն օպերատիվ տեղեկությ...
Կոնստանտին Զատուլինը չի բացառել, որ Երմակի դեմ գործը կապված է ԱՄՆ-ի ծրագրերի հետ՝ «Զելենսկուն իր տեղը ցույց տալու» նպատա...
Մանրամասներ են հայտնի դարձել ՌԴ նախագահ Վլադիմիր Պուտինի ու Չինաստանի նախագահ Սի Ցզինպինի կայանալիք հանդիպումից: Հաղորդվ...
Ղարաբաղյան պսևդոէլիտայի ցանկացած ներկայացուցիչ, որը խոսում է իբր 5000 զոհի մասին, ներառյալ՝ դիմակավոր փսլնքոտները, պետք...
ԱԺ նախագահ Ալեն Սիմոնյանը դիմել է Ժուռնալիստների միության նախագահ Սաթիկ Սեյրանյանին. «Սաթի՛կ, տես, որպեսզի չասեն, որ մամ...
ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփը Truth Social-ում հրապարակած կոշտ հայտարարության մեջ փաստացի պահանջել է Իրանի անվերապահ կապիտու...
ԱԺ «Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Իշխան Սաղաթելյանը դիմել է ԱՆ նախարար Անահիտ Ավանեսյանին. «Մեկուսացրե՛ք ձեր հիվանդի...
«Միասնության թևեր» կուսակցության վարչապետի թեկնածու Արման Թաթոյանը հանցագործության մասին հաղորդում է ներկայացրել. «Արմավ...
Թուրքիայում անհայտ անձը կրակ է բացել ռեստորանում․ կա 4 զոհ, ևս 8 մարդ վիրավորվել է, հաղորդում է BBC–ն: Նշվում է, որ հարձ...
Վարչապետ Փաշինյանը շարունակում է նախընտրական քարոզարշավը: Նա ֆեյսբուքյան հարթակում գրել է. «Ղարաբաղյան պսեւդոէլիտան (կլա...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. · Արթուր Օսիպյանը, ով վիճաբանել էր Նիկոլ Փաշինյանի հետ, ձերբակալվել է խուլիգ...
Ոստիկանությունից ԶԼՄ–ներին հայտնում են, որ Նիկոլ Փաշինյանի հետ վիճաբանության մեջ մտած Արթուր Օսիպյանին ձերբակալել են խու...
Սրանք ուզում են հասկացնեն ժողովրդին՝ տվեք ձեր էրեխեքին Ղարաբաղի անվան տակ սպանենք: Այդ մասին հայտարարել է ԱԺ «Քաղաքացիակ...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. · Արթուր Օսիպյանը ձերբակալվել է Նիկոլ Փաշինյանի հետ Արաբկիրում տեղի ունեցած...
Այսօր Նիկոլ Փաշինյանի հետ վիճաբանած Արթուր Օսիպյանը ձերբակալվել է: Այս տեղեկությունը հայտնում է փաստաբան Ռոման Երիցյանը։...
Մայիսի 18-ին Ազգային ժողովի ֆինանսավարկային և բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովի նիստում Կադաստրի կոմիտեի նախագահի...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. • Տիգրան Ավինյանը հայտարարել է, որ Արաբկիրում Փաշինյանի հետ վիճաբանած բժշկու...
Հայաստանի իշխանությունները հայտարարում են արտաքին քաղաքականության մեջ չեզոքության ձգտելու և ռազմական դաշինքներից հեռու մ...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. · Նիկոլ Փաշինյանի Արաբկիրի քարոզարշավի ժամանակ միջադեպ է տեղի ունեցել Արցախի...
Համագործակցության դիտորդական առաքելությունը և դրա շտաբը մայիսի 18-ին պաշտոնական հիմքերով սկսել են Հայաստանի Ազգային ժողո...
Հնդկաստանում կայացած ծանրամարտի Ասիայի 2026 թվականի առաջնությունում Բահրեյնի հավաքականը ներկայացնող Գոռ Մինասյանը նվաճել...
Ընտրողների ռեգիստրում ընդգրկված է 2․483․520 ընտրող․ Միգրացիայի և քաղաքացիության ծառայությունը տեղեկատվություն է տրամադրե...
Հունգարիայի նախագահ Տամաշ Շույոկը մերժել է մինչև մայիսի 31-ը հրաժարական տալու վերաբերյալ երկրի վարչապետ Պետեր Մադյարի վե...
Ռուսաստանի Դաշնության արտաքին գործերի նախարարության պաշտոնական ներկայացուցիչ Մարիա Զախարովան արձագանքել է ՀՀ վարչապետ Նի...
Մեծի Տանն Կիլիկիո կաթողիկոս Արամ Առաջինը հանդիպել է Հռոմի պապ Լևոն XIV-ի հետ։ «Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. ԱՐԱՄ Ա. ԿԱԹՈՂԻԿՈՍ ՀԱՆԴԻՊՈՒՄ ՈՒ...
Իրավապաշտպան, «Բոլորին դեմ եմ» կուսակցության վարչապետի թեկնածու Նինա Կարապետյանցը՝ անդրադառնալով Նիկոլ Փաշինյանի հասցեին...
Արցախի հեղափոխական կուսակցության նախագահ Արթուր Օսիպյանը քարոզարշավի ժամանակ մոտեցել է Նիկոլ Փաշինյանին։Նա Լեռնային Ղարա...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. • Նիկոլ Փաշինյանը Արաբկիրում անդրադարձել է համացանցում տարածվող սպառնալիքներ...
Գյուղական դպրոցի փակումը ոչ միայն ամենածանր հարվածը կհասցնի կրթական համակարգին, այլև կդառնա արտագաղթի նոր ալիքի ուղղակի...
Մերձավոր Արևելքի երկրները, մասնավորապես՝ Արաբական Միացյալ Էմիրությունները, պետք է դասեր քաղեն վերջին իրադարձություններից...
Փորձում են նորից սեպ խրել մեր ժողովրդի տարբեր հատվածների մեջ, այդ բևեռացումը միայն իրենց է ձեռնտու, քարոզարշավի շրջանակո...
Ըստ @bagramyan26 տելեգրամյան ալիքի տեղեկությունների, Հայաստանի իրավապահ մարմինների կողմից հետախուզվող Գագիկ Ծառուկյանի ո...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. • Ալեն Սիմոնյանը հայտարարել է, որ զարմանում է Նիկոլ Փաշինյանի դիմացկունությա...
ԱՄՆ Կոլորադո նահանգի հանրային առողջապահության և շրջակա միջավայրի դեպարտամենտը (CDPHE) պաշտոնապես հաստատել է հանտավիրուսա...
Բոլոր ճակատներով հարձակում է գնում Հայաստանի ինքնիշխանության, պետականության դեմ: Դրսից, ներսից, ագենտուռա և այլն... Պատր...
Երկու օր առաջ ես թույլ չտվեցի իմ «կլասը» գցել, իմ բարձունքից իջնել: Ինքը հիմնականում վիրավորում է, որովհետև ասելու բան չ...
ՀՀ քննչական կոմիտեի Լոռու մարզային քննչական վարչությունում նախաձեռնված քրեական վարույթի նախաքննության ընթացքում պարզվել...
Կարծում է, որ մեր նկատմամբ ատելության դրսևորումները ուղղորդված են։ Այս մասին լրագրողների հետ զրույցում ասել է Ազգային ժո...
Ուկրաինայի նախագահի գրասենյակի նախկին ղեկավար Անդրեյ Երմակն ազատ է արձակվել քննչական մեկուսարանից, որտեղ գտնվում էր վերջ...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. •Իրավապահները քրեական վարույթ են նախաձեռնել համակարգչային սաբոտաժի, զենքի ապ...
ՀՀ քննչական կոմիտեում ՀՀ ՆԳՆ ոստիկանությունից ստացված հաղորդման համաձայն՝ ինքնություններն անհայտ անձինք առանց օրենքով նա...
ՀՀ վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանը «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում գրառում է կատարել՝ գրելով․ «Գիտե՞ք կալուգաց...
Եվրամիության արտաքին գործերի և անվտանգության քաղաքականության գերագույն հանձնակատար Կայա Կալասը հայտարարել է, որ Ռուսաստա...
ՀՀ Ազգային ժողովի «Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցության պատգամավոր Վահագն Ալեքսանյանը տեսանյութ է հրապարակել՝ գրելով․ «...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. •Հայաստանում դրամի արժևորումը պայմանավորված է ֆինանսական հոսքերի ավելացմամբ...
Բաքուն, համատեղելով հնությունն ու արդիականությունը, պահպանելով իր պատմական ժառանգությունը և զարգացնելով ժամանակակից քաղա...
«Ղարաբաղյան կլանը» փորձում է Հայաստանի Հանրապետությունը ստրուկ դարձնելով գալ իշխանության: Այս մասին 24News-ի հետ զրույցո...
ԿԸՀ պաշտոնական կայքի ընտրողների ռեգիստրում կամ https://elections.mia.gov.am կայքի ընտրողների ցուցակներում որոնման հատված...
Բացի հիվանդ բռնապետական հակումներ ունենալուց սա նաեւ կնատյաց է՝ անընդհատ փորձում է կանանց վրա հարձակվել։ Չնայած իրեն հան...
Հորմուզի նեղուցում ստեղծված իրավիճակի պատճառով առաջացած մատակարարումների խափանումները ազդում են ոչ միայն էներգակիրների,...
Մայիսի 17-ի լույս 18-ի գիշերը Ռուսաստանի զինված ուժերը անօդաչու թռչող սարքերի կիրառմամբ զանգվածային հարվածներ են հասցրել...
ՀՀ-ում ԱՄՆ դեսպանատունը տեղեկացնում է՝ եթե կորցրել եք ձեր վիզան, կամ այն գողացել են, խուճապի մի մատնվեք, այլ գործեք անհա...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. •Մանկավարժական համալսարանի հիմնարկում պաշտոնեական դիրքի չարաշահմամբ ավելի քա...
Լիտվայի Ուտենայի շրջանում՝ Սամանե գյուղի մոտակա դաշտում, ընկած անօդաչու թռչող սարք է հայտնաբերվել: Բելառուսի և Լատվիայի...
ԱԺ նախագահ Ալեն Սիմոնյանը ֆեյսբուքում կիսվել է աղմկահարույց տեսանյութով։ «Ղարաբաղյան կլանի փսլինքներ, այ թռած ոչնչությու...
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը ֆեյսբուքում հրապարակել է տեսանյութ, կից գրելով․ «Ուղերձ դիմակավորված փսլինքներին»,- գրել է նա։...
ՀՀ հակակոռուպցիոն կոմիտեում քննված քրեական վարույթով իրականացված նախաքննությամբ պարզվել է, որ Խաչատուր Աբովյանի անվան հա...
ՀՀ ՆԳՆ միգրացիայի և քաղաքացիության ծառայությունը հայտարարություն է տարածել «Արդյո՞ք կփոխվի հաշվառման հասցեն, եթե անձը դի...
ՀՀ վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանը «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում գրառում է կատարել՝ անդրադառնալով «Ուժեղ Հայ...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. •Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի քարոզարշավի ընթացքում իրվիճակը լարվել է: Վիճաբանու...
Վաղուց էի ուզում ձեզ մոտիկից տեսնել, որ ասեմ, որ դուք իմ հայրենիքը գողացել եք, շարունակում եք գողանալ իմ հայրենիքը, իմ ա...
Շնորհավորում եմ, որովհետև այսօր զուգարանում մարդ չի սպանվելու։ Այս մասին քարորզարշավի ժամանակ ասել է վարչապետ Նիկոլ Փաշի...
ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարար Արսեն Թորոսյանը «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում տեսանյութ է հրապարակել՝ անդրադառնալով Ռո...
Նորաշեն և Մեծավան համայնքներում «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության քարոզարշավի ժամանակ տեղի ունեցած միջադեպի առնչու...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. •Հայաստանում իշխանության ներկայացուցիչները քննադատել են ընդդիմության նախընտր...
Իրանը կnչնչացնի ԱՄՆ-ի բոլոր ռազմաբшզաները Պարսից ծոցի հարավային մասում։ Իսլամական հանրապետության «Խաթամ ալ-Անբիա» կենտրո...
Չինաստանի սեյսմոլոգիական կենտրոնի փոխանցմամբ՝ երկրի հարավային շրջաններից մեկում ուժեղ երկրաշարժ է արձանագրվել: Մասնագետն...
Վրաստանում ցանկացած քաղաքացի, ով դարձել է 18 տարեկան և ցանկանում է փոքր բիզնես սկսել կամ ընդլայնել, աջակցություն է ստանո...
ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփը Axios-ի հետ հեռախոսազրույցում ասել է, որ Իրանի համար «ժամանակը սուղ է», և նախազգուշացրել է, որ...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. •Հայաստանի զգալի մասում և Երևանում առաջիկա օրերին սպասվում է անձրև, ամպրոպ և...
Մայիսի 17-ին, ժամը 21։00-ին Արարատի մարզային օպերատիվ կառավարման կենտրոն ահազանգ է ստացվել, որ Այնթապ-Մարմարաշեն ավտոճան...
«Ուժեղ Հայաստան» կուսակցությունն իշխանության գալու դեպքում ձևավորվելու է հատուկ խումբ, որ զբաղվելու է Բաքվում գտնվող հայ...
Իտալական Inter Milan ակումբի և Hellas Verona FC-ի միջև հանդիպումը հայ կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանի պրոֆեսիոնալ կարիերայ...
5 ու կես տարի անց Բաքվի գերությունից վերադարձած Վիգեն Էուլջեքչյանը հանդիպել է դստերը «Սա իմ կյանքի ամենահուզիչ պահերից մ...
Դերասան Ալեքսանդր Բաբասյանը իր աջակցությունն է հայտնել վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանին։ «Պարոն վարչապետ, անկեղծ, սրտանց, ես չգ...
ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփը կրկին սպառնում է Իրանին։ «Իրանցիները պետք է վախենան այն ամենից, ինչ տեղի է ունենում հենց հիմա»...
Աժ ՔՊ խմբակցության ղեկավար Հայկ Կոնջորյանը ֆեյսբուքյան իր էջում անդրադարձել է ընդդիմության նախընտրական քարոզարշավին՝ նշե...

Trump Renounces Attack on Iran Scheduled for Tomorrow
US President Donald Trump has announced that an attack on Iran will not take place tomorrow. He mentioned that he was as...
Arthur Osipyan, who argued with Prime Minister Pashinyan, has been transferred to a detention facility. This information...
Aram I has expressed gratitude to the Pope for his support regarding the Armenian Genocide issue. This was announced by...
Human rights defender Daniel Ioannisyan's Facebook post states: "I am not a fan of Arthur Osipyan, but he was fighting a...
Turkey’s President Tayyip Erdogan, speaking before cameras after a cabinet meeting, responded strongly to Israel's attac...
The head of the OSCE Parliamentary Assembly's observation delegation, Euroshima Peyovich, will be in Yerevan on May 22-2...
The current Prime Minister Pashinyan has exhibited a rude attitude towards our citizens. The man who claimed that there...
Kaluga residents are preparing to extend the term of military service to 2 years once again. This announcement was made...
The officers of the Cybercrime Unit of the Main Criminal Police Department received operative information that an organi...
Konstantin Zatulin has not ruled out that the case against Yermak is connected to U.S. plans aimed at showing President...
Details have emerged regarding the upcoming meeting between Russian President Vladimir Putin and Chinese President Xi Ji...
Any representative of the Nagorno-Karabakh pseudo-elites who speaks about allegedly 5000 victims, including masked escap...
The President of the National Assembly, Alen Simonyan, has addressed the President of the Journalists' Union, Satik Seyr...
US President Donald Trump made a stark statement on Truth Social, essentially demanding Iran's unconditional surrender....
Member of the National Assembly from the 'Armenia' faction, Ishkhan Saghatelyan, addressed the Minister of Health, Anahi...
Arman Tatoyan, the candidate for prime minister from the "Wings of Unity" party, has filed a report regarding a crime. "...
In Turkey, an unknown assailant opened fire in a restaurant, resulting in 4 fatalities and 8 injuries, according to BBC...
Prime Minister Pashinyan continues his pre-election campaign. He wrote on Facebook: “The Nagorno-Karabakh pseudo-elite (...
Current news summarized and detailed: Arthur Osipyan, who had a dispute with Nikol Pashinyan, has been arrested on suspi...
The police have reported to the media that Arthur Osipyan, who had a dispute with Prime Minister Nikol Pashinyan, has be...
They want to make the people understand: give us your children to be killed in the name of Artsakh. This statement was m...
Brief and substantive news from the last hour: Arthur Osippyian has been arrested following a tense incident with Nikol...
Arthur Osipyan, who was involved in a dispute with Prime Minister Nikol Pashinyan, has been arrested today. This informa...
On May 18, during a meeting of the permanent committee on financial credit and budgetary issues in the National Assembly...
Last hour's news summarized and to the point: Tigran Avinyan announced that the doctor who argued with Pashinyan in Arab...
The Armenian authorities are announcing their intention to strive for neutrality in foreign policy and to distance thems...
Here are the news highlights from the past hour: During Prime Minister Nikol Pashinyan's campaign in Arabkir, an inciden...
The collaboration of the observer mission and its headquarters officially began monitoring the pre-election phase of the...
Weightlifter Gor Minasyan, representing the Bahrain team, has claimed victory at the Asian Championship in weightlifting...
The voter registry includes 2,483,520 voters. The Migration and Citizenship Service has provided information regarding t...
Hungarian President Tamas Schoyok has rejected Prime Minister Peter Marki-Zay's ultimatum to resign by May 31. In an int...
The official representative of the Ministry of Foreign Affairs of the Russian Federation, Maria Zakhrova, has responded...
The Catholicos of the Great House of Cilicia, Aram I, has met with Pope Leo XIV. On the morning of Monday, May 18, 2026,...
Human rights defender and prime ministerial candidate of the "I Am Against Everyone" party, Nina Karapetyants, addressed...
The president of the Artsakh Revolutionary Party, Arthur Osipyan, approached Prime Minister Nikol Pashinyan during a cam...
Latest news summarized and concise: Prime Minister Nikol Pashinyan addressed the threats circulating on social media in...
The closure of a rural school will not only deal a severe blow to the education system, but it will also serve as a dire...
Middle Eastern countries, particularly the United Arab Emirates, must learn lessons from recent events and realize that...
They are trying to sow discord among different segments of our people again, this polarization serves only their interes...
According to @bagramyan26's Telegram channel, Gagik Tsarukyan's son, who is wanted by Armenian law enforcement agencies,...
Yesterday's news summarized and analyzed: Alen Simonyan stated that he is astonished by Nikol Pashinyan's resilience, ho...
The Colorado Department of Public Health and Environment (CDPHE) has officially confirmed a death resulting from hantavi...
There is an attack against the sovereignty and statehood of Armenia from all fronts: from outside, from within, through...
“Two days ago, I did not allow my 'class' to fall, I would not descend from my height. He primarily insults me because h...
During the investigation of a criminal case initiated by the Lori Regional Investigative Department of the RA Investigat...
He believes that expressions of hatred towards us are orchestrated. This was stated by the Speaker of the National Assem...
Andriy Yermak, the former head of Ukraine's Presidential Office, has been released from the detention center where he ha...
Past hour's news summarized and substantive: Law enforcement has initiated criminal proceedings regarding a case of comp...
According to a report received by the Investigative Committee of the Republic of Armenia from the National Police, unide...
Arayik Harutyunyan, the head of the Armenian Prime Minister’s office, made a post on his Facebook page stating: "Do you...
The European Union's High Representative for Foreign Affairs and Security Policy, Kaja Kallas, has stated that Russia, C...
Member of the National Assembly from the "Civil Contract" faction, Vahagn Aleksanyan, has published a video, stating: "T...
Last hour's news summarized and significant. In Armenia, the appreciation of the dram is attributed to increased financi...
Combining antiquity with modernity, Baku demonstrates its commitment to preserving its historical heritage while develop...
“The Karabakh clan” is trying to seize power by making the Republic of Armenia a slave. This was stated by Minister of H...
To verify your registration on the voter list, visit the official CEC website's voter register or search the voter list...
In addition to having sick authoritarian tendencies, it is also misogynistic—constantly trying to attack women. Despite...
The situation in the Hormuz Strait has caused disruptions in supplies that affect not only energy resources but also ess...
During the night of May 17 to 18, the Russian armed forces carried out massive strikes using drones against several sett...
The U.S. Embassy in Armenia advises that if you have lost your visa or it has been stolen, do not panic; instead, take i...
Last hour’s news summarized and highlighted: Embezzlement at University: Defendants in a case of embezzlement of more th...
A drone has been discovered in a field near the village of Samanė in the Utena region of Lithuania. The incident, which...
National Assembly President Alen Simonyan has shared a controversial video on Facebook. "The rogue elements of the Karab...
Prime Minister Nikol Pashinyan has shared a video on Facebook, writing: 'Message to masked provocateurs,' he noted. More...
The investigation conducted by the Anti-Corruption Committee of Armenia has revealed that a specialist from the Chess Re...
The Ministry of Internal Affairs of Armenia has issued a statement regarding the registration address changes for indivi...
The head of the Office of the Prime Minister of Armenia, Arayik Harutyunyan, made a post on his Facebook page addressing...
Last hour news summarized and insightful. The situation has escalated during Prime Minister Nikol Pashinyan's campaign....
I have wanted to see you up close for a long time to tell you that you have stolen my homeland, and you continue to stea...
Congratulations, because today no one will be killed in the bathroom. This was stated by Prime Minister Nikol Pashinyan...
The Minister of Labor and Social Affairs of Armenia, Arsen Torosyan, published a video on his Facebook page addressing o...
During the campaign of the "Civil Contract" party in the Norashen and Metsavan communities, it was reported to Auroranew...
Today's news recap is brief and substantial. - Representatives of the government in Armenia have criticized the oppositi...
Iran will destroy all US military bases in the southern part of the Persian Gulf. Ebrahim Zolfaqari, the official spokes...
According to the Chinese seismological center, a strong earthquake has been recorded in one of the southern regions of t...
In Georgia, any citizen who turns 18 and wishes to start or expand a small business receives support through the "Create...
U.S. President Donald Trump, in a phone interview with Axios, stated that "time is running out" for Iran and warned that...
Yesterday's news highlights: Significant rain, thunderstorms, and a drop in temperatures are expected in much of Armenia...
On May 17, at 21:00, the Ararat regional operational management center received a call regarding a traffic accident on t...
“Strong Armenia” party will establish a special group dedicated to addressing the issue of Armenian prisoners in Baku if...
The match between Italian club Inter Milan and Hellas Verona FC marked the 900th official game in the professional caree...
After 5 and a half years, Vigen Euljekchyan, who returned from captivity in Baku, met his daughter. "This was one of the...
Actor Alexander Babasyan has expressed his support for Prime Minister Nikol Pashinyan. “Mr. Prime Minister, sincerely an...
US President Donald Trump has once again threatened Iran. “Iranians should be fearful of everything that is happening ri...
Hayk Konjoryan, the leader of the Prosperous Armenia Party (PAP) faction in the National Assembly, addressed the opposit...