ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ. Իվետա Մուկուչյանն արձագանքել է իրեն ուղղված քննադատություններին
Երգչուհի Իվետա Մուկուչյանը պատասխանել է Քաղաքացու օրվա առթիվ կազմակերպած համերգին մասնակցելու համար իր հասցեին հնչող քնն...
Թուրքիայի նախագահ Ռեջեփ Թայիփ Էրդողանը հեռախոսային կապ է հաստատել ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփի հետ։ Թուրքիայի նախագահի աշխա...
Սպիտակ տունն ապրիլի 24-ին հայտարարել է մեղրի արտադրության և մեղվաբուծության ծրագրի ընդլայնման մասին, որի շրջանակում Մելա...
Պատրիկ Գարկովսկին, որը հայտնի է որպես Łatwogang,, ինը օր տևող սթրիմի ընթացքում քաղցկեղով հիվանդ երեխաների համար հավաքել...
ՌԴ ԱԳՆ պաշտոնական ներկայացուցիչ Մարիա Զախարովան կարծիք է հայտնել, որ Եվրոդիվանագիտության ղեկավար Կայա Կալլասը կարող էր հ...
Քաղաքագետ Քիթ Փրեսթոնի կարծիքով՝ Վաշինգտոնում Դոնալդ Թրամփի մասնակցությամբ ընթրիքի ժամանակ տեղի ունեցած հրաձգությունը կա...
Ստամբուլի սրճարաններից մեկում մեքենայի աուդիոհամակարգի ձայնը երկրաշարժի կեղծ խուճապ է առաջացրել։ Շաբաթ երեկոյան Ստամբուլ...
Մեկ դար առաջ տեղի ունեցած ծովային աղետը ցույց է տալիս, որ Թրամփը չի կարողանա ուժով գրավել Հորմուզի նեղուցը: Պատմական զու...
Երևանի նախկին քաղաքապետ Հայկ Մարությանը արձագանքել է վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի այն հայտարարությանը, թե Երևանի նախկին քաղա...
ԱՄՆ նախկին նախագահ Դոնալդ Թրամփը հաստատել է Ռուսաստանի նախագահի հետ ունեցած զրույցը, սակայն չի հանրայնացրել դրա մանրամաս...
Հայաստանի ծանրամարտի տղամարդկանց ընտրանին լավագույնն է Եվրոպայի առաջնությունում: Այս մասին հայտնում է ՀՀ Ծանրամարտի ֆեդե...
Դոնալդ Թրամփը հայտարարել է, որ Սպիտակ տան թղթակիցների ասոցիացիայի ընթրիքի ժամանակ կրակ բացած անձն ունեցել է հստակ հակաքր...
«Այս տեսանյութը ցույց տվեք բոլոր այն մարդկանց, ովքեր ասում են, թե Երևանի կանաչապատում հիմնարկը գիտի ինչ է հատում»,- իր ֆ...
Իրանի արտաքին գործերի նախարար Աբաս Արաղչին Պակիստանում պաշտոնյաների հետ բանակցությունների նոր փուլ անցկացնելուց հետո մեկ...
«Ի պատասխան Աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարության ենթակայությամբ գործող «Ձորակ» շուրջօրյա մասնագիտացված խնամքի կե...
«Արդյո՞ք դիտավորյալ են փչացվել այն ավտոշարասյան ռադիոկապի սարքերը, որը վթարի էր ենթարկել Սոնա Մնացականյանին, և որի հետևա...
ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփը հայտարարել է, որ Իրանի նավթային ենթակառուցվածքների պայթյունին մնացել է մոտ երեք օր։ ԱՄՆ նախագա...
ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփը վստահություն է հայտնել, որ Իրանի հետ առկա հակամարտությունը մոտ ժամանակներս կավարտվի։ «Պատերազմ...
Երևանի Պարոնյան-Լեո խաչմերուկում Սոնա Մնացականյանի հիշատակին նվիրված մոմավառություն և ակցիա է անցկացվել։ Չորս տարի առաջ...
Ազատ ոճի ըմբշամարտի աշխարհի առաջնությունների քառակի բրոնզե մեդալակիր, Եվրոպայի քառակի չեմպիոն Արսեն Հարությունյանը ըմբշա...
Ապրիլի 27-28-ը ՀՀ ԱԳ նախարար Արարատ Միրզոյանն այցով կգտնվի Ֆրանսիայում։ Այս մասին հայտնում է նախարարության մամուլի խոսնա...
Ապրիլի 26-ին Իսպանիայում ՀՀ դեսպան Սոս Ավետիսյանն Գերնիկա-Լումո քաղաքում մասնակցել է 2005 թվականից ի վեր շնորհվող «Գերնի...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. · Հայաստանում առաջիկա օրերին սպասվում է անկայուն եղանակ՝ կարճատև անձրևներով...
Կիևի ռեժիմը ստիպված կլինի կայացնել ավելի ցավոտ որոշումներ, ինչը նրան հիստերիայի մեջ է գցում։ Այս մասին «Վեստի» լրատվական...
Մենք զիջելու տեղ չունենք, միակ տեղը հաղթանակն է։ Այս մասին Չարենցավանում հայտարարել է «Ուժեղ Հայաստան» կուսակցության խոր...
ԱՄՆ գլխավոր դատախազի պաշտոնակատար Թոդ Բլանշը նշել է, որ կասկածյալը մտադրություն է ունեցել հարձակվել վարչակազմի աշխատակից...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. · Վարազդատ Լալայանը ծանրամարտի Եվրոպայի առաջնության պոկում վարժությունում նվ...
Բաթումիում ընթացող ծանրամարտի Եվրոպայի առաջնության 110+ կգ քաշային կարգում հաղթանակ տարավ Հայաստանի հավաքականի անդամ Վար...
Ֆրանսիայի նախագահի կինը՝ Բրիջիտ Մակրոնը, խոստովանել է, որ որպես երկրի առաջին տիկին բախվել է հոռետեսության նոպաների, որոն...
Ողորմելի ստահակները հիմա էլ Իվետա Մուկուչյանին են փորձում թիրախավորել։ Ֆեյսբուքում նման գրառում արել ԱԺ «Քաղաքացիական պա...
Հախում գետի վրա՝ Իջևան տանող ճանապարհին, առաջիկայում կվերականգնվի 19-րդ դարի «Քարակարմունջ» կամուրջը, որը կլինի հետիոտնա...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. · Հայաստանի վարչապետն այցելել է Տավուշի սահմանամերձ բնակավայրեր և հայտարարել...
Միջերկրական ծովի շրջաններից հերթական ցիկլոնը կներթափանցի այսօր ուշ երեկոյան ժամերին և ՀՀ տարածքի վրա կպտտվի առաջիկա 5 օր...
Համացանցում տարածվում է երգչուհի Իվետա Մուկուչյանի լուսանկարը` ճակատին կիսալուսնի և աստղի տեսքով կախազարդով։ Երգչուհուն...
Վրաստանի Բաթումի քաղաքում ընթացող ծանրամարտի Եվրոպայի առաջնության 110 կգ քաշայինների պայքարում չեմպիոնի տիտղոսը նվաճելու...
Ադրբեջանի և Հայաստանի օրինակը վկայում է այն մասին, որ չնայած ձգձգված հակամարտությանը, տառապանքներին և փոխադարձ անվստահու...
Իրանի իշխանությունները հայտարարել են, որ Հորմուզի նեղուցի հարցում ընդունված որոշումը մնալու է անփոփոխ։ Իրանի խորհրդարանի...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. ·ԱՄՆ-ում Դոնալդ Թրամփի դեմ իրականացված հարձակման փորձը խստորեն դատապարտվել է...
Մալիի պաշտպանության նախարար Ժենե Աֆրիկեն սպանվել է, հաղորդում է Jeune Afrique-ն։ Հրապարակման համաձայն՝ Սադիո Կամարան սպա...
Վրաստանի Բաթումի քաղաքում ընթացող ծանրամարտի Եվրոպայի առաջնության մրցումային վերջին օրը մրցահարթակ դուրս եկան կանանց գեր...
Թուրքիայի նախագահ Ռեջեփ Թայիփ Էրդողանը խստորեն դատապարտել է Վաշինգտոնում տեղի ունեցած զինված հարձակման փորձը, որն ուղղվա...
Եթե դուք տեսնեք, թե գաղտնի ծառայությունն ինչպես է դուրս բերում փոխնախագահին, նախագահին, կհասկանաք, թե կայացած ինստիտուտն...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. ·ՆԳՆ ստորաբաժանումները համապետական միջոցառումների ժամանակ ծառայություն են իր...
Թուրքիայի Տրապիզոն քաղաքում տեղի ունեցած բռնցքամարտի մրցաշարի ընթացքում մասսայական ծեծկռտուք է սկսվել, որին ներգրավվել ե...
ՆԳՆ Ոստիկանության և Փրկարար ծառայության աշխատակիցները Քաղաքացու օրվան նվիրված միջոցառումների ընթացքում իրականացրել են ար...
Շարունակվում է ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի շրջայցը Տավուշի մարզում: Բերդի Իծաքար և Իջևանի Գանձաքար բնակավայրերն իրար կապ...
Իսլամական հեղափոխության պահապանների կորպուսի ռազմածովային ուժերն իրենց վերահսկողության տակ են վերցրել երկու խոշոր բեռնար...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. · Ծիծեռնակաբերդում ավանդական ծաղկահավաքով եզրափակվել են Հայոց ցեղասպանության...
Չորս տարի առաջ այս օրը ՀՀ վարչապետի ավտոշարասյունը Պարոնյան փողոցում վրաերթի ենթարկեց և մահ պատճառեց հղի վիճակում գտնվող...
Բրազիլիայում ընթացող բռնցքամարտի աշխարհի գավաթի խաղարկությունում Հայաստանի ներկայացուցիչ Դավիթ Չալոյանը նվաճել է եզրափակ...
Սպիտակ տան մամուլի քարտուղար Քերոլայն Լևիթը սարսռազդու հայտարարություն է արել Սպիտակ տան թղթակիցների ասոցիացիայի ընթրիքի...
Տ-10-9, /Հ-36/ - Չինչին (Տ-10-38) 9,8 կմ երկարությամբ ավտոճանապարհը, որը երբեք ասֆալտապատ չի եղել, ասֆալտապատվել է: Այս...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. · Նիկոլ Փաշինյանի արձագանքը. Վարչապետը X-ի իր միկրոբլոգում մտահոգություն է հ...
Իրանի դեմ իրականացվող շրջափակումը կարող է Միացյալ Նահանգներին անսպասելի շահույթ բերել։ Դա հնարավոր է այսպես կոչված մրցան...
Եվրադիվանագիտության ղեկավար Կայա Կալլասը հանդես է եկել հայտարարությամբ՝ դատապարտելով քաղաքական բռնությունը ԱՄՆ նախագահ Դ...
Ուրախ եմ լսել, որ ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփը և առաջին տիկինը, փոխնախագահ Ջեյ Դի Վենսը և մյուսները ապահով ու անվնաս են: Սպ...
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանը Ֆեյսբուքի իր էջում լուսանկարներ է հրապարակե...
«Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Քրիստինե Վարդանյանը գրել է․ «Սիրելի՛ երիտասարդնե՛ր, նայե՛ք այս պատկերին ու լավ հիշեք...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. · Ծանրամարտի Եվրոպայի առաջնության վերջին օրը Հայաստանը կներկայացնեն Տաթև Հակ...
Կալիֆոռնիայի Տորանս քաղաքի 31-ամյա բնակիչ Քոուլ Թոմաս Ալենը զինված է եղել որսորդական հրացանով, ատրճանակով ու դանակներով։...
Սիրելի՛ քաղաքացիներ, հիմա ես գտնվում եմ Թթուջուր-Նավուր ճանապարհին: Այն Ճամբարակից Բերդ տանող ճանապարհն է, որը նախկինում...
«Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցության պատգամավոր Կարեն Սարուխանյանը գրել է․ «Պատերազմի եռագլուխ կուսակցության ներկայացո...
Ես խորապես ցնցված եմ Վաշինգտոնում տեղի ունեցած հրաձգությունից։ Այս մասին Ադրբեջանի նախագահ Իլհամ Ալիևը գրել է X-ի իր հաշ...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. · Առաջիկա օրերին Հայաստանի ողջ տարածքում և Երևանում սպասվում է անձրև ու ամպր...
ԱՄՆ դատախազության հաղորդմամբ՝ կրակոցներ արձակած տղամարդու դատավարությունը նախատեսված է ապրիլի 27-ին։ Նրան մեղադրում են հ...
Վաշինգտոնում տեղի ունեցած մամուլի ընթրիքի ժամանակ, որին ներկա էր ավելի քան 2600 մասնակից, հրաձգություն է սկսվել։ Կրակոցն...
Հունգարիայի վարչապետի պաշտոնը լքող Վիկտոր Օրբանը հայտարարել է, որ չի մասնակցի նոր գումարման խորհրդարանի աշխատանքներին և...
Վազգեն Թևանյանը դարձավ ըմբշամարտի Եվրոպայի առաջնության բրոնզե մեդալակիր՝ հաղթելով ադրբեջանցի մարզիկին։ Բրոնզե գոտեմարտու...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. · ԱՄՆ նախագահի մասնակցությամբ մի...
Սպիտակ տան թղթակիցների հետ հանդիսավոր միջոցառման ժամանակ հրաձգություն է սկսվել: Նախագահին շտապ տարհանել են: Գաղտնի ծառայ...

Video: Iveta Mukuchyan Responds to Criticism Directed at Her
Singer Iveta Mukuchyan has responded to criticisms directed at her for participating in a concert organized for Citizen'...
Turkish President Recep Tayyip Erdogan has established phone communication with U.S. President Donald Trump. According t...
The White House announced on April 24 the expansion of its honey production and beekeeping program, with Melania Trump p...
Patryk Garkowski, known as Łatwogang, has raised over 50 million dollars for children with cancer during a nine-day stre...
Maria Zakharova, the official representative of the Russian Ministry of Foreign Affairs, expressed her opinion that Kaja...
Political analyst Keith Preston believes that the shooting incident during a dinner involving Donald Trump in Washington...
A false panic caused by a car's audio system erupted in a café in Istanbul over the weekend. On Saturday evening, patron...
A maritime disaster that occurred a century ago illustrates that Trump will not be able to seize the Strait of Hormuz by...
Former Yerevan Mayor Hayk Marutyan has responded to Prime Minister Nikol Pashinyan's statement that former city mayors a...
Former U.S. President Donald Trump has confirmed a conversation with Russian President Vladimir Putin but has not disclo...
Armenia's men's weightlifting team has been recognized as the best at the European Championship. This information was re...
Donald Trump stated that the individual who opened fire during the White House Correspondents' Association dinner exhibi...
“Show this video to everyone who says that the Yerevan Greening Agency knows what it is cutting down,” activist Eduard H...
The Iranian Foreign Minister Abbas Araghchi has traveled to Moscow following a new round of negotiations with officials...
In response to speculation regarding the deaths that occurred at the 'Dzorak' round-the-clock specialized care center un...
“Were the radio communication devices of the convoy that was involved in the accident with Sona Mnatsakanyan intentional...
U.S. President Donald Trump has announced that there are about three days left before an explosion of Iran's oil infrast...
U.S. President Donald Trump has expressed confidence that the ongoing conflict with Iran will come to an end in the near...
A candlelight vigil and action dedicated to the memory of Sona Mnatsakanyan was held at the Paronyan-Leo intersection in...
Four-time bronze medalist of the World Wrestling Championships and four-time European champion Arsen Harutyunyan has won...
On April 27-28, Armenian Foreign Minister Ararat Mirzoyan will be on an official visit to France. This information was r...
On April 26, Armenia's Ambassador to Spain, Sos Avetisyan, participated in the annual 'Guernica' Peace and Reconciliatio...
This hour's news summarized and insightful: Unstable weather is expected in Armenia over the coming days, with brief rai...
The Kyiv regime will have to make more painful decisions, which is causing it to go into hysteria. This was stated by Dm...
We have no room for compromise; the only place is victory. This was stated by Narek Karapetyan, a member of the "Strong...
U.S. Acting Attorney General Todd Blanch has indicated that the suspect intended to attack members of the administration...
Recent news highlights in brief: Varazdat Lalayan has won a gold medal in the clean and jerk event at the European Weigh...
Varazdat Lalayan, a member of the Armenian national team, triumphed in the 110+ kg category at the European Weightliftin...
Brigitte Macron, the wife of the French President, has admitted that as the country's First Lady, she has faced bouts of...
Despicable detractors are now targeting Iveta Mukuchyan as well. This was stated in a Facebook post by Vahagn Aleksanyan...
On the Hakhum River, the 19th-century "Karakarmunj" bridge will soon be restored along the road leading to Ijevan, which...
Latest news summarized and substantive: The Prime Minister of Armenia visited border communities in Tavush and announced...
Another cyclone from the Mediterranean region will penetrate Armenia during the late evening hours today and will linger...
An image of singer Iveta Mukuchyan is circulating online, showing her with a pendant shaped like a crescent moon and a s...
After winning the championship title in the 110 kg weight category at the European Weightlifting Championship in Batumi,...
The example of Azerbaijan and Armenia demonstrates that despite prolonged conflict, suffering, and mutual distrust, peac...
Iranian authorities have announced that the decision regarding the Strait of Hormuz will remain unchanged. Ali Nikzad, t...
Latest news from the past hour, summarized and informative: The attempt on Donald Trump's life in the USA has been stron...
Mali's Defense Minister Gene Afrikene has been killed, reports Jeune Afrique. According to the publication, Sadio Kamara...
On the final competitive day of the European Weightlifting Championship held in Batumi, Georgia, the women’s super heavy...
Turkish President Recep Tayyip Erdogan has strongly condemned the attempted armed attack that took place in Washington,...
Edmon Marukyan, the leader of the 'Enlightened Armenia' party, commented on the recent incident at the White House, stat...
Summary of the latest news from the past hour: The Ministry of Internal Affairs units have been operating under an enhan...
A mass brawl broke out during a boxing tournament in the city of Trabzon, Turkey, involving spectators as well. Local at...
The Ministry of Internal Affairs (MIA) police and rescue service personnel provided emergency services during the events...
The tour of Armenian Prime Minister Nikol Pashinyan in the Tavush region is ongoing. The approximately 35-kilometer road...
The Islamic Revolutionary Guard Corps (IRGC) naval forces have seized control of two large container ships, according to...
Here are the brief and substantial news highlights from the past hour: In Tsitsernakaberd, the traditional flower gather...
Four years ago on this day, the convoy of the Prime Minister of Armenia struck and caused the death of a young pregnant...
In the ongoing World Cup boxing tournament in Brazil, Armenian representative David Chaloyan has secured a spot in the f...
The White House Press Secretary, Caroline Leavitt, made a chilling statement just minutes before gunfire erupted during...
The T-10-9 / H-36 / - Chinchin (T-10-38) asphalt road, stretching 9.8 km long and never asphalted before, has finally be...
Morning news summarized and informative. Nikol Pashinyan's Reaction: The Prime Minister expressed concern on his X micro...
The sanctions imposed against Iran could bring unexpected profits to the United States. This is possible through a law r...
The head of European Diplomacy, Josep Borrell, made a statement condemning political violence following gunfire during a...
I am glad to hear that U.S. President Donald Trump, First Lady, Vice President Jay D. Vance, and others are safe and unh...
The Head of the Office of the Prime Minister of the Republic of Armenia, Araik Harutyunyan, has published photographs on...
Member of the "Armenia" faction, Kristine Vardanyan, wrote: “Dear youth, look at this image and remember it well. This i...
Breaking news from the last hour summarized: On the final day of the European Weightlifting Championship, Armenia will b...
A 31-year-old resident of Torrance, California, Cole Thomas Allen, was armed with a hunting rifle, a pistol, and knives...
Dear citizens, I am currently on the Ttujur-Navur road. This is the road that leads from Chambrak to Berd, which was pre...
Member of the "Civil Contract" faction, Karen Sarukhanyan, has stated: "Representatives of the Triumvirate Party of War...
I am deeply shocked by the shooting that took place in Washington. This was stated by Azerbaijani President Ilham Aliyev...
Recent news summarized and detailed: In the coming days, rain and thunderstorms are expected throughout Armenia and Yere...
The U.S. Attorney's Office has announced that the trial of the man who opened fire is scheduled for April 27. He is char...
During a recent press dinner in Washington, which was attended by over 2,600 participants, gunfire erupted. At the sound...
Hungarian Prime Minister Viktor Orbán, who is stepping down from his position, has announced that he will not participat...
Vazgen Tevanyan has become a bronze medalist at the European Wrestling Championships by defeating an Azerbaijani athlete...
Here are the news highlights from the past hour succinctly presented: Gunshots were fired at an event attended by the Pr...
During a formal event with White House correspondents, gunfire erupted. The President was urgently evacuated. One Secret...