ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ. Կիևում տղամարդը փողոցում կրակել է մարդկանց վրա. կան զոհեր
Կիևում տղամարդը փողոցում կրակել է մի քանի մարդու և պատանդներ վերցրել հիպերմարկետում: Հաղորդվում է, որ հրաձիգը 60 տարեկան...
Պատրաստ եմ հոգեկան առողջության թեստ հանձնել։ Այս մասին Վանաձորում «Հայաստան» դաշինքի նախընտրական քարոզարշավի ժամանակ հայ...
Այսօր տեղի է ունեցել «Լուսավոր Հայաստան» կուսակցության համագումարը։ Հայտնի է դարձել ցուցակի առաջին հնգյակը, որով Էդմոն Մ...
Ֆրանսիական բանակի 17-րդ պարաշյուտային ինժեներական գնդի շտաբի սերժանտ Ֆլորիան Մոնտորիոն սպանվել է այսօր առավոտյան Լիբանան...
Իրանի գերագույն առաջնորդ Մոջթաբա Խամենեին հայտարարել է, որ Իսլամական Հանրապետության ռազմածովային ուժերը «պատրաստ են ևս մ...
Իսրայելի պաշտպանության ուժերը (IDF) մի շարք հարվածներ են հասցրել հարավային Լիբանանին՝ չնայած հրադադարի համաձայնագրին: ID...
Մենք ձեզ զգուշացրինք, դուք անտեսեցիք դա։ Հիմա վայելեք Հորմուզի նեղուցում իրավիճակի վերադարձը նախկին վիճակին։ Այս մասին գ...
Ապրիլի 19-ին տեղի ունենալիք ավտոերթով պայմանավորված` ժամը 08․00-ից երթևեկությունը ժամանակավորապես կսահմանափակվի Մ-1 ճանա...
Լատինական Ամերիկայում հակաամերիկյան ապստամբություն կբռնկվի, եթե ԱՄՆ-ն չվերանայի իր քաղաքականությունը տարածաշրջանում: Այս...
Իմ որոշումն է նախընտրական ցուցակում չլինել, թարմացված դաշինքի մեջ նաև պետք է լինի որոշակի թարմացում, ես ինձ տեսնում եմ դ...
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը ճեպազրույցի ժամանակ ասել է, որ հիշյալ երեք ուժերից և ոչ մեկը չի հաղթահարելու խորհրդարան մտնե...
Իրանը ռազմավարական նշանակություն ունեցող Հորմուզի նեղուցը վերադարձնում է իր զինված ուժերի խիստ վերահսկողությանը։ Հազրաթ...
Սամվել Կարապետյանից չեմ վախենում, Սամվել Կարապետյանի համար եմ վախենում, վախենում եմ բոմժ դառնա։ Այս մասին լրագրողների հե...
Երևանի քաղաքապետ Տիգրան Ավինյանը կառավարության նիստի ժամանակ անդրադարձել է Բաբաջանյան-Աշտարակ խճուղու՝ «Հյուսիս-Հարավ» մ...
Հակակոռուպցիոն կոմիտեում քննվող քրեական գործով ձերբակալվել են մանկավարժական համալսարանի պրոռեկտոր Մարիամ Իսպիրյանը, նրա...

VIDEO: Man Opens Fire on People in Kyiv, Casualties Reported
A man opened fire on several people in the streets of Kyiv and took hostages at a hypermarket. Reports indicate that the...
The Anti-Corruption Court has accepted the next petition from the Prosecutor General's Office regarding the confiscation...
I am ready to take a mental health test. This statement was made by Robert Kocharyan, the leader of the "Armenia" allian...
Today, the congress of the 'Bright Armenia' party was held. The first five of the list has been revealed, with which Edm...
A sergeant from the 17th Parachute Engineering Regiment of the French Army, Florian Montorion, was killed this morning i...
Iran's Supreme Leader Mojtaba Khamenei has stated that the Islamic Republic's naval forces are "ready to inflict another...
The Israel Defense Forces (IDF) have launched a series of strikes in southern Lebanon despite a ceasefire agreement. The...
We warned you, you ignored it. Now enjoy the return of the situation in the Strait of Hormuz to its former state. This s...
Due to an auto rally scheduled for April 19, traffic will be temporarily restricted from 08:00 in the section of the M-1...
In Latin America, an anti-American rebellion could erupt if the United States does not reconsider its policies in the re...
I have decided not to be on the electoral list. There must also be some renewal in the updated coalition; I see myself a...
Armenian Prime Minister Nikol Pashinyan stated during a briefing that none of the three referenced forces will surpass t...
Iran has returned the strategically significant Strait of Hormuz under the strict control of its armed forces. The Hazra...
I do not fear Samvel Karapetyan; I fear for him. I fear he may become a homeless person. This was stated by Prime Minist...
The Mayor of Yerevan, Tigran Avinyan, addressed the issue of the Babajanyan-Ashtarak road—specifically, the incomplete s...
In a criminal case being investigated by the Anti-Corruption Committee, Maria Ispriyan, the pro-rector of the Pedagogica...