Հայաստանում Ozon-ի տնօրենը պարզաբանում է տարածել
Ռուսաստան ներմուծվող ապրանքների մաքսային ձևակերպման պահանջների փոփոխությունների հետևանքով առաջացել են ժամանակավոր դժվարո...
Հայաստանի էկոնոմիկայի նախարար Գևորգ Պապոյանը տեղեկացրել է, որ առաջիկա օրերին հանրապետություն կտեղափոխվի հեղուկ գազի մեծ...
Հայաստանի էկոնոմիկայի նախարար Գևորգ Պապոյանը կոչ է արել սառնասրտորեն վերաբերվել այն տեղեկությանը, որ Wildberries-ը և Ozo...
Վայլդբերիսն անժամկետ դադարեցրեց Հայաստանից վաճառքները՝ առանց որևէ պատճառաբանության,երեկվանից` մի քանի ժամում։ Բազմաթիվ վ...
«Ուժեղ Հայաստան» կուսակցության ներկայացուցիչ Նարեկ Կարապետյանը մեկնաբանել է Ուկրաինայի նախագահի հնարավոր ժամանումը Երևան...
Հիքմեթ Հաջիևը հայտարարել է, որ Ադրբեջանը բարեկամական ու բարիդրացիական հարաբերություններ է հաստատել իր բոլոր հարևանների,...
«Ուժեղ Հայաստան» կուսակցության խորհրդի անդամ Նարեկ Կարապետյանը Արարատի մարզում կայացած ասուլիսի ժամանակ անդրադարձել է Թո...
«Ազատությունը» գրում է. «Հայաստանի կառավարությունը Հայաստանի էլեկտրական ցանցերի ձեռքբերման համար բաժնետերերին՝ Սամվել Կա...
Զեբրերը տեղում են, իրենց լավ են խնամում, փախնելու կարիք չունեն: Այս մասին News-ի հետ զրույցում հայտնել է Կենդանաբանական...
Ադրբեջանի Միլի մեջլիսը որոշում է կայացրել դադարեցնել փոխգործակցությունը Եվրախորհրդարանի հետ և սկսել «Եվրանեսթի» վեհաժողո...
Մայիսմեկյան գեղեցիկ առավոտ Հանրապետության հրապարակից։ Այսօր Ամիրյան փողոցում կմեկնարկեն տոնական միջոցառումները։ Հավենեք,...
Էկոնոմիկայի նախարար Գեւորգ Պապոյանը որեւէ խնդիր «Ջերմուկի» հետ կապված «չի տեսնում»։ «Նորմալ ա, ըտենց հարցեր ենք լուծե՞լ,...
Հայ երիտասարդ երաժիշտների անսպասելի և փայլուն մինիհամերգը Փարիզի օդանավակայանի անցակետի հերթում։ Տեսանյութը՝ ֆեյսբուքյան...
Հրապարակվել են Թրամփի մասնակցությամբ ընթրիքի ժամանակ տեղի ունեցած հարձակման նոր կադրեր։ Հայտնվել են տեսահսկման խցիկների...
Այսօր առավոտյան լրատվականներով տարածված նյութը ոչ այլ ինչ էր, քան անհաջող կատակ։ Այս մասին գրում է Երևանի փոխքաղաքապետ Ս...

Ozon Director in Armenia Issues Clarification
The director of Ozon in Armenia, Hayk Karapetyan, has stated that there are temporary difficulties in the process of del...
The Minister of Economy of Armenia, Gevorg Papoyan, has informed that a large shipment of liquid gas will be transported...
The Minister of Economy of Armenia, Gevorg Papoyan, has called for a calm approach regarding the information that Wildbe...
Vildberis has suspended sales from Armenia indefinitely without any explanation, effective from yesterday and within a f...
Narek Karapetyan, a representative of the "Strong Armenia" party, commented on the potential visit of Ukrainian Presiden...
Hikmet Hajiyev has stated that Azerbaijan has established friendly and fraternal relations with all its neighbors, inclu...
Member of the "Strong Armenia" party council, Narek Karapetyan, addressed the issue of trade with Turkey and the protect...
The Armenian government has offered approximately 23.3 billion drams (about $62.3 million) to the shareholders of the El...
The zebras are in place and are well taken care of; they have no need to escape. This was stated by the deputy director...
The Milli Majlis of Azerbaijan has decided to suspend cooperation with the European Parliament and initiate the process...
A beautiful morning on May 1st at the Republic Square. Today, festive events will commence on Amiryan Street. Notably, P...
Minister of Economy Gevorg Papoyan sees no issues regarding 'Jermuk'. "It's normal, we have resolved such questions befo...
An unexpected and brilliant mini-concert by young Armenian musicians took place in the queue at the airport checkpoint i...
New footage has emerged of the attack that took place during a dinner attended by Trump. Surveillance camera clips show...
This morning, the news circulated about a video of a donkey painted with stripes, which turned out to be nothing more th...