1 զոհ, 2 վիրավոր․ իրավիճակը՝ 23:10-ի դրությամբ
Ժամը 23:10-ի դրությամբ հայկական կողմի կորուստներն են 1 զոհ և 2 վիրավոր: Այս մասին հայտնում է ՀՀ ՊՆ-ն։
Ժամը 23:10-ի դրությամբ իրադրության փոփոխություն չի արձանագրվել. Սոթքի, Կութի և Վերին Շորժայի ուղղությամբ կրակի ինտենսիվության նվազումը պահպանվում է:
Հաշվի առնելով, որ սոցիալական տարբեր հարթակներում մեծ ծավալով տարածվում են ադրբեջանական քարոզչամեքենայի պատրաստած, այդ թվում նաև կեղծ ու դեռևս 44-օրյա պատերազմի օրերին արված տեսանյութերը, կոչ ենք անում ձեռնպահ մնալ դրանց որևէ կերպ անդրադառնալուց, առավել ևս` հրապարակելուց:
Իրավիճակը՝ սահմանին․ ՀՀ ՊՆ-ն հաղորդագրություն է տարածել
ՊՆ-ն հայտնել է այսօր զոհված զինծառայողի անունը
Մայիսի 12-ին ադրբեջանական սադրանքի հետևանքով Հայաստանի Հանրապետության ինքնիշխան տարածքը պաշտպանելիս զոհված զինծառայողն է...
Հայկական կողմն ունի 1 զոհ և 1 վիրավոր․ ՀՀ ՊՆ
Հակառակորդի կրակի հետևանքով հայկական կողմն ունի 1 զոհ և 1 վիրավոր: Այս մասին հայտնում է ՀՀ ՊՆ-ն։ Ժամը 21:40-ի դրությամբ...
Կրակը շարունակվում է․ ՀՀ ՊՆ
Ժամը 20:40-ի դրությամբ հակառակորդի կրակը Կութի և Սոթքի հատվածում տեղակայված հայկական դիրքերի ուղղությամբ չի դադարել: ՀՀ...

1 Killed, 2 Injured: Situation as of 23:10
As of 23:10, the Armenian side has reported 1 killed and 2 injured. This was announced by the Ministry of Defense of Armenia. No changes in the situation have been recorded up to 23:10. The intensity…
As of 23:10, the Armenian side has reported 1 killed and 2 injured. This was announced by the Ministry of Defense of Armenia.
No changes in the situation have been recorded up to 23:10. The intensity of fire in the directions of Sotk, Kuti, and Verin Shorzha remains reduced.
Considering that numerous misleading materials from the Azerbaijani propaganda machine, including false videos from the 44-day war period, are being widely circulated on various social media platforms, we urge everyone to refrain from engaging with or sharing such content.