Բելառուսը արագ գոլ խփեց Հայաստանի հետ հանդիպման մեկնարկին
Բելառուսի հավաքականը անկյունայինից հետո 8-րդ րոպեին բացեց հաշիվը Հայաստան – Բելառուս ընկերական խաղում։ Այս պահին մեկնարկ...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. · Երևանում մեկնարկել է Հայաստան–Բելառուս ընկերական հանդիպումը։ Հավաքականի ավ...
Ոստիկանությունն իր պարտականությունները կատարելու համար լրացուցիչ հրահանգավորման կարիք չունի։ NEWS.am–ի հարցին ի պատասխան...
Այսօր ավելի վաղ հայտնել էինք, որ ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը ՔՊ կուսակցականների հետ Սուրբ Աննա եկեղեցում մասնակցել է պատ...
Ալեն Սիմոնյանը անդրադարձել է այսօր եկեղեցում տեղի ունեցած միջադեպին՝ ներկայացնելով իր գնահատականները։ «Գալիս դոշ են ծեծո...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. · Հայաստանում միջադեպ է տեղի ունեցել Սուրբ Աննա եկեղեցում․ երկու անձ ձերբակա...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. · Հայաստանի սպորտային գլխավոր նորությունը վերաբերում է ազգային հավաքականին․...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. • Երևանում եկեղեցում միջադեպ է տեղի ունեցել վարչապետի մասնակցությամբ պատարագ...
ԱՄՆ-ում բազմաթիվ բողոքի ակցիաներ են անցկացվել՝ ընդդեմ Դոնալդ Թրամփի քաղաքականության և Իրանի պատերազմի։ Երկրի տարբեր քաղա...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. • Իրան-ԱՄՆ-Իսրայել դիմակայությունում ընդգծվում է, որ Իրանի հիմնական առավելու...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. · Արման Ծառուկյանը Տամպայում կայացած ռևանշ-գոտեմարտում վստահ հաղթեց Ջորջիո Պ...
Մարտի 29-ի գիշերը ԱՄՆ Ֆլորիդա նահանգի Տամպա քաղաքում «RAF 07» մրցաշարի շրջանակում UFC-ի թեթև քաշային կարգի դասակարգման ե...
Անցած ժամվա լուրերը՝ հակիրճ և բովանդակային. · ԱՄՆ-ը պատրաստվում է Իրանում սահմանափակ ցամաքային գործողությունների հնարավո...
«Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցությունը հրապարակել է վարչապետի թեկնածուի ընտրության նախնական արդյունքները. Փաշինյան Նի...
«Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցությունը հրապարակել է թեկնածուների ընտրության բոլոր քվեաթերթիկների հաշվարկի նախնական ար...
Պենտագոնը պատրաստվում է Իրանում մի քանի շաբաթ տևող ցամաքային գործողությունների, գրում է The Washington Post-ը։ ԱՄՆ պաշտո...

The Belarus national team opened the scoring in the 8th minute from a corner kick in the friendly match against Armenia....
News from the past hour summarized and contextualized. · A friendly match between Armenia and Belarus has started in Yer...
The police do not require additional instructions to fulfill their duties. This was stated by Prime Minister Nikol Pashi...
Earlier today, we reported that Armenian Prime Minister Nikol Pashinyan participated in a service at the Surb Anna Churc...
Alen Simonian has commented on the incident that occurred in a church today, providing his assessments. “They come and h...
Last hour's news summarized and substantive: An incident occurred at the Saint Anna Church in Armenia, resulting in the...
Yesterday's news summarized and elaborated: The main sports news from Armenia pertains to the national team: "Yarqhushta...
News from the past hour summarized: An incident occurred in a church in Yerevan during a mass attended by the Prime Mini...
Massive protests have taken place across the United States against Donald Trump's policies and the war in Iran. In vario...
Last hour's news summarized and substantial: Iran-US-Israel Standoff: It is emphasized that Iran's main advantages are g...
News from the past hour summarized and substantive: Arman Tsarukyan confidently defeated Giorgio Pulasi in the rematch h...
On the night of March 29, in Tampa, Florida, during the "RAF 07" tournament, UFC lightweight contender Arman Tsarukyan f...
Yesterday's news summarized and in-depth: The United States is preparing for possible limited ground operations in Iran...
The Civil Contract party has published the preliminary results for the selection of the Prime Minister candidate. Nicola...
The "Civil Contract" party has published the preliminary results of the counting of all ballots for candidate selection....
The Pentagon is preparing for several weeks of ground operations in Iran, according to The Washington Post. U.S. officia...