Շղթայական ավտովթար-վրաերթ Կոտայքի մարզում. բախվել են 3 Opel, Mitsubishi-ն, Nissan-ն ու ВАЗ 21183-ը. կա վիրավոր
Այսօր՝ փետրվարի 2-ին, շղթայական ավտովթար-վրաերթ է տեղի ունեցել Կոտայքի մարզում: Ժամը 20:00-ի սահմաններում Երևան-Սևան ավտոճանապարհի 25-րդ կմ հատվածում բախվել են 3 Opel, Mitsubishi, Nissan և ВАЗ 21183…
Այսօր՝ փետրվարի 2-ին, շղթայական ավտովթար-վրաերթ է տեղի ունեցել Կոտայքի մարզում: Ժամը 20:00-ի սահմաններում Երևան-Սևան ավտոճանապարհի 25-րդ կմ հատվածում բախվել են 3 Opel, Mitsubishi, Nissan և ВАЗ 21183 մակնիշի ավտոմեքենաները: Այս մասին հայտնում է Shamshyan.com-ը:
Նշված ավտոմեքենաների բախումից հետո Opel-ը առաջ է ընթացել և վրաերթի ենթարկել վարորդներից մեկին: Ըստ տեղեկությունների՝ վիրավորը սեփական ավտոմեքենայով է վրաերթի ենթարկվել, ով տեղափոխվել է «Աբովյան» բժշկական կենտրոն:

Chain Car Accident and Hit-and-Run in Kotayk Region: 3 Opels, Mitsubishi, Nissan, and VAZ 21183 Involved, Injuries Reported
Today, on February 2, a chain car accident and hit-and-run occurred in the Kotayk region. At around 20:00, vehicles collided on the 25th kilometer stretch of the Yerevan-Sevan highway, involving 3 Opels, a Mitsubishi, a Nissan, and a VAZ 21183.
This information was reported by Shamshyan.com.
After the collision of the mentioned vehicles, one of the Opels continued moving forward and struck one of the drivers involved in the accident. According to reports, the injured party was hit while driving their own vehicle and was subsequently transported to the Abovyan Medical Center.