Թրամփի հյուրերը նրա հետ նույն սեղանի շուրջ նստելու համար վճարել են ավելի քան 814,000 դոլար
ԱՄՆ նախագահի թեկնածու Դոնալդ Թրամփը վերընտրման արշավի շրջանակում Ֆլորդիայում կազմակերպված դրամահավաքի ժամանակ հավաքել է 50.5 մլն դոլար: Միջոցառումը տեղի է ունեցել շաբաթ երեկոյան Փալմ Բիչում՝ Թրամփի աջակիցներից մեկի շքեղ առանձնատանը, գրում է Daily Mail-ը:
Մասնակցության տոմսն արժեցել է 250,000 դոլար: Միջոցառմանը ներկա է եղել մոտ հարյուր հյուր, այդ թվում՝ բարձրաստիճան պաշտոնյաներ: Թրամփը ներկայացել է կնոջ՝ Մելանիա Թրամփի հետ:
Այն հյուրերը, որոնք ցանկացել են նստել Թրամփի հետ նույն սեղանի շուրջ, վճարել են 814,600 դոլար:
Արտակ Բեգլարյանն անդրադարձել է Բրյուսելում տեղի ունեցած գագաթնաժողովին
Ապրիլի 5-ին Բրյուսելում տեղի ունեցած գագաթնաժողովում ոչինչ չի ասվել Ալիևի ռեժիմի Արցախում և հայերի դեմ իրականացրած և շար...
Անդրանիկ Քոչարյանը՝ սահմանազատման գործընթացը Տավուշից սկսելու մասին
ԱԺ պաշտպանության և անվտանգության հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Անդրանիկ Քոչարյանի գնահատմամբ՝ Հայաստանի քաղաքական...
Իրավիճակը եղել է կայուն և հանգիստ. ԵՄ առաքելություն
Այսօր ԵՄ դիտորդները պարեկություն են իրականացրել Սոթք, Վերին Շորժա, Արավուս և Մովսես թաղամասերում:«Իրավիճակը եղել է կայու...
«Անիմաստ կրակում են, կոնկրետ բան չեն թիրախավորում». Արավուս գյուղի նախկին գյուղապետ
Մեզ մոտ ամեն բան նորմալ է, բավական ժամանակ է կրակոցներ չկային, այս քանի օրն է մեկ-մեկ կրակում են։ Այս մասին «Փաստինֆո»-ի...

Guests Paid Over $814,000 to Sit at the Same Table as Trump
U.S. presidential candidate Donald Trump raised $50.5 million during a fundraising event held in Florida as part of his reelection campaign. The event took place on Saturday evening at the luxurious mansion of one of Trump’s supporters in Palm Beach, according to Daily Mail.
Tickets for participation cost $250,000 each, and approximately a hundred guests, including high-ranking officials, attended the gathering. Trump appeared alongside his wife, Melania Trump.
Guests who wished to sit at the same table as Trump paid $814,600.
Artak Beglaryan Comments on the Summit Held in Brussels
On April 5, at the summit held in Brussels, nothing was said about the crimes committed and ongoing by Aliyev's regime a...
Andranik Kocharyan on Starting the Border Demarcation Process from Tavush
The chairman of the National Assembly's Standing Committee on Defense and Security, Andranik Kocharyan, believes that th...
The Situation Has Been Stable and Calm: EU Mission
Today, EU observers conducted patrols in the Sotk, Verin Shorja, Aravus, and Movses neighborhoods."The situation has bee...
‘They shoot aimlessly, without targeting anything specific’: Former Mayor of Aravus Village
“Everything is normal here; it has been a while since there were any gunshots. In recent days, there have been sporadic...