Նոյեմբերի 10-ի ժամը 05։00-ից սկսած ՀՀ ԶՈՒ-ն իրականացնում է պատերազմը դադարեցնելու համաձայնության դրույթների կատարումը
ՀՀ պաշտպանության նախարարությունը հայտարարում է, որ նոյեմբերի 10-ի ժամը 05։00-ից սկսած, ՀՀ ԶՈՒ-ն, ՌԴ ԶՈՒ-ի հետ համատեղ, իրականացնում է Հայաստանի վարչապետի, Ռուսաստանի և Ադրբեջանի նախագահների միջև ձեռք…
ՀՀ պաշտպանության նախարարությունը հայտարարում է, որ նոյեմբերի 10-ի ժամը 05։00-ից սկսած, ՀՀ ԶՈՒ-ն, ՌԴ ԶՈՒ-ի հետ համատեղ, իրականացնում է Հայաստանի վարչապետի, Ռուսաստանի և Ադրբեջանի նախագահների միջև ձեռք բերված՝ ղարաբաղյան պատերազմը դադարեցնելու մասին եռակողմ համաձայնության դրույթների կատարումը՝ վերաբերող մասով։

Armenian Armed Forces Begin Implementation of Ceasefire Agreement Provisions Starting November 10 at 05:00
The Armenian Ministry of Defense announces that starting from November 10 at 05:00, the Armenian Armed Forces, in conjunction with the Russian Armed Forces, will implement the provisions of the…
The Armenian Ministry of Defense announces that starting from November 10 at 05:00, the Armenian Armed Forces, in conjunction with the Russian Armed Forces, will implement the provisions of the trilateral agreement reached between the Prime Minister of Armenia and the Presidents of Russia and Azerbaijan regarding the cessation of hostilities in Nagorno-Karabakh.