ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ. Օլիգարխի եղբոր օրոք Հայաստանից արտագաղթել է 378,615 հայ. Ռուբինյան
Կալուգացի օլիգարխի հանրապետական եղբոր իշխանության տարիներին Հայաստանից արտագաղթել է 378,615 հայ։ Իսկ մեր օրոք 2025 թվականին արդեն առաջին անգամ ներգաղթել է 8660 հայ: Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է ԱԺ փոխնախագահ Ռուբեն Ռուբինյանը և կից տեսանյութ հրապարակել:
Մանրամասները՝ տեսանյութում:
ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ. Ինչպես են բերման ենթարկում «ՈՒժեղ Հայաստան» կուսակցության անդամ Գոհար Ղումաշյանին
Ինչպես են բերման ենթարկում «ՈՒժեղ Հայաստան» կուսակցության անդամ Գոհար Ղումաշյանին Ավելի վաղ հայտնել էինք, որ բերման է են...
ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ. Փաշինյանն արձագանքել է Սամվել Կարապետյանի հայտարարությանը
Նոր լրահոսն էի թերթում մեկ էլ տենամ կալուգացի օլիգարխն ասել ա, որ ինքը երաշախավորում ա խաղաղությունը: Այս մասին հայտնել...
Սա ամենաթանկ, ամենաճակատագրական «զենքն» է. Աննա Հակոբյանի հայտարարությունը
Աննա Հակոբյանը ոչ միայն «Իմ քայլը» հիմնադրամի բոլոր շահառուներին, այլև ՀՀ բոլոր քաղաքացիներին կոչ չի անում ընտրել այս կա...
ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ. Ջանքեր եմ գործադրել. Փաշինյանը` Աննա Հակոբյանի հետ վերամիավորման մասին
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն անդրադարձել է Աննա Հակոբյանի հետ վերամիավորման թեմային։ «Երբ Աննան հայտարարություն արեց, ես հայ...

ВИДЕО. При правлении брата олигарха из Армении уехали 378,615 армян. Рубинян
Калужский олигарх, брат республиканца, во время своего правления лишил Армению 378,615 армян. А к 2025 году, впервые за долгое время, Армению начали возвращаться 8,660 армян.
Об этом заявил в своем Facebook заместитель председателя Национального собрания АрменииRubén Rubinyan и опубликовал соответствующее видео.
Подробнее — в видео.
ВИДЕО. Как задерживают члена партии «Сильный Армения» Гохар Гумашян
Как задерживают члена партии «Сильный Армения» Гохар Гумашян. Ранее сообщалось, что задержана член партии «Сильный Армен...
ВИДЕО: Пашинян ответил на заявление Самвела Карапетяна
Я просматривал свежие новости и вдруг увидел, что олигарх из Калуги заявил, что он является гарантом мира. Об этом сообщ...
Это самое дорогое, самое решающее «оружие». Заявление Анны Акопян
Анна Акопян призывает не только всех получателей фонда «Мой шаг», но и всех граждан Республики Армения не поддерживать т...
ВИДЕО. Я прикладывал усилия. Пашинян о воссоединении с Анной Акопян
Премьер-министр Никол Пашинян прокомментировал тему воссоединения с Анной Акопян. «Когда Анна сделала заявление, я заяви...