Ինչ է ձեռք բերվել «Իմ քայլը» հիմնադրամի տրամադրած 100.000.000 դրամով․ Աննա Հակոբյան
ՀՀ վարչապետի տիկին Աննա Հակոբյանն իր ֆեյսբուքյան էջում գրել է. «Այսօր՝ ապրիլի 16-ին, Հայաստան է հասել COVID-19-ի դեմ պայքարում կենսական նշանակության բժշկական պարագաների երկրորդ խմբաքանակը: «Իմ քայլը»…
ՀՀ վարչապետի տիկին Աննա Հակոբյանն իր ֆեյսբուքյան էջում գրել է.
«Այսօր՝ ապրիլի 16-ին, Հայաստան է հասել COVID-19-ի դեմ պայքարում կենսական նշանակության բժշկական պարագաների երկրորդ խմբաքանակը:
«Իմ քայլը» հիմնադրամի տրամադրած 100.000.000 ՀՀ դրամով ձեռք է բերվել շուրջ 100.000 միավոր բժշկական պարագա՝ դիմակներ, պաշտպանիչ հանդերձանք, պաշտպանիչ ակնոցներ, ձեռնոցներ, դիմավահաններ և մեկուսիչ արտահագուստ՝ միտված համավարակի դեմ պայքարի առաջնային և ամենակարևոր օղակի հզորացմանը:
«Իմ քայլը» հիմնադրամը հատուկ երախտագիություն է հայտնում բարերար Քրիստին Սիմոնին այս որոշմանը մասնակցելու և լիարժեք ֆինանսական աջակցություն ցուցաբերելու համար: Օգտվելով առիթից՝ շնորհակալություն ենք հայտնում նաև մեր բոլոր նվիրատուներին և գործընկերներին Հիմնադրամի ծրագրերին աջակցելու համար»:

What has been achieved with the 100,000,000 AMD provided by the 'My Step' Foundation: Anna Hakobyan
Anna Hakobyan, the wife of the Prime Minister of Armenia, announced on her Facebook page that on April 16, a second batch of vital medical supplies to combat COVID-19 has arrived in Armenia. With the…
Anna Hakobyan, the wife of the Prime Minister of Armenia, announced on her Facebook page that on April 16, a second batch of vital medical supplies to combat COVID-19 has arrived in Armenia.
With the 100,000,000 AMD provided by the 'My Step' Foundation, around 100,000 units of medical supplies have been acquired, including masks, protective clothing, goggles, gloves, face shields, and isolation gowns to strengthen the frontline efforts against the pandemic.
The 'My Step' Foundation extends special gratitude to benefactor Kristine Simonian for participating in this decision and offering full financial support. Taking this opportunity, we also thank all our donors and partners for supporting the Foundation's programs.