Ճակատ-ճակատի բախվել են Nissan և ВАЗ 21013 մակնիշի ավտոմեքենաները. կան վիրավորներ
Այսօր՝ սեպտեմբերի 23-ին, խոշոր ավտովթար է տեղի ունեցել Արագածոտնի մարզում: Ժամը 11:20-ի սահմաններում Մարգարա-Վանաձոր Մ-3 ավտոճանապարհի 81-րդ կմ հատվածում ճակատ-ճակատի բախվել են Nissan և ВАЗ 21013 մակնիշի ավտոմեքենաները:
Ինչպես հայտնում է shamshyan.com-ը վթարի հետևանքով 4 հոգի տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներով առաջին բուժօգնությունն են ստացել տեղում, ապա տեղափոխվել «Ապարան» բժշկական կենտրոն:
Փրկարարները հոսանքազրկել են ավտոմեքենաները, փակել գազաբալոններն ու աահմանազատել տարածքը:
Ըստ նախնական տեղեկությունների՝ վթարի մեղավորը եղել է Nissan-ը, ով դուրս է եկել հանդիպակաց երթևեկելի գոտի և բախվել ВАЗ 21013-ին:
Միջադեպ՝ Ծովագյուղում. գյուղացիները հարձակվել են Գազպրոմի աշխատակիցների և ոստիկանների վրա
Սեպտեմբերի 24-ի մարտաֆիլմ հիշեցնող ծեծկռտուք է տեղի ունեցել Գեղարքունիքի մարզում։ Ծովագյուղում 40-ից ավելի գյուղացի...
Ձերբակալվել են ոստիկանության Նորք Նորքի բաժնի պետն ու քրեական հետախուզության բաժանմունքի 3 օպերլիազորներ. Shamshyan. com
Այսօր՝ սեպտեմբերի 26-ին, Հայաստանի Հատուկ քննչական ծառայության վարույթում քննվող քրեական գործի շրջանակում հատկապես կարևո...

Head-On Collision Between Nissan and VAZ 21013 Cars Leaves Injured
Today, September 23, a serious car accident occurred in the Aragatsotn region. Around 11:20 AM, on the 81st kilometer of the Margara-Vanadzor M-3 highway, a head-on collision took place between a Nissan and a VAZ 21013.
According to shamshyan.com, as a result of the accident, four individuals sustained varying degrees of injuries and received first aid on the spot before being transported to the 'Aparan' medical center.
The police are investigating the identities of the drivers and the injured. Rescuers have disconnected the vehicles from power, closed the gas cylinders, and secured the area.
Preliminary reports suggest that the Nissan driver was at fault, having veered into the oncoming lane and collided with the VAZ 21013.
Earlier today, Auroranews received reports that a helicopter was flying very low over the Yerevan-Artashat road, causing...
Incident in Tsovagyugh: Villagers Attack Gazprom Employees and Police
A violent altercation reminiscent of a war film occurred in the Gegharkunik region on September 24. Over 40 villagers in...
Chief of Nor Nork Police and 3 Officers Arrested
Today, September 26, as part of a criminal case being investigated by the Special Investigative Service of Armenia, four...