20:07-ի դրությամբ Ֆրանսիայի հրապարակում և հարակից տարածքներում գտնվել է շուրջ 3250 մարդ. ԻՔՄ
Այսօր՝ մայիսի 13-ին, ընդդիմադիր «Դիմադրություն» շարժումը 20:00-ից հանրահավաք էր իրականացնում Երևանի Ֆրանսիայի հրապարակում:
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումն» աերոնկարահանման միջոցով իրականացրել է հանրահավաքի մասնակիցների հաշվարկ, որի արդյունքում պարզվել է, որ 20:07-ի դրությամբ Ֆրանսիայի հրապարակում և հարակից տարածքներում գտնվել է շուրջ 3250 մարդ:
Հարկ է նշել, որ հանրահավաքի որոշ մասնակիցներ, հավանաբար, տեսանելի չեն՝ ծառերի կամ վրանների տակ գտնվելու պատճառով:
Ամուսինը թռավ գետը, որ փրկի Արմինեին, հետևից թռան հրահանգավորող աշխատակիցները. ռեժիսոր. News. am
«Շանթ» հեռուստաընկերությամբ հեռարձակվող «Ճամպրուկս ու ես» հաղորդումը վարող Արմինե Ճաղարյանը նկարահանող խմբի և «Ռաֆթինգ ի...
Ապատեղեկատվություն է. ՀՀ ՊՆ-ն` Ադրբեջանի ՊՆ-ի տարածած հաղորդագրության մասին
Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարության տարածած հաղորդագրությունը, թե մայիսի 14-ին ՀՀ ԶՈւ ստորաբաժանումները հրաձգային զինա...
Օնիկ Գասպարյանը ասել է, որ անհրաժեշտ է պատերազմը կանգնեցնել, այն համաձայնեցված է եղել ինձ հետ. Դավիթ Տոնոյան news.am
ՀՀ պաշտպանության նախկին նախարար Դավիթ Տոնոյանը, որը 2021 թվականի սեպտեմբերի 30-ից կալանավորված է եւ պահվում է Երևան ՔԿՀ-...
Հիսուս Քրիստոսի արձանն ընտրված է
Հիսուսի հուշարձանը ընտրված է։ Գագիկ Ծառուկյանի սոցիալական ցանցերի փոխանցմամբ՝ քաղաքացիների մրցույթի և քվեարկության արդյո...

Approximately 3,250 People Present at France Square as of 20:07: ICMP
Today, on May 13, the opposition "Resistance" movement organized a rally in France Square, Yerevan, starting from 20:00. The "Civil Society Development" organization has conducted a count of rally…
Today, on May 13, the opposition "Resistance" movement organized a rally in France Square, Yerevan, starting from 20:00.
The "Civil Society Development" organization has conducted a count of rally participants using aerial surveillance, revealing that as of 20:07, around 3,250 people were present at France Square and surrounding areas. It should be noted that some rally participants might not be visible due to being under trees or tents.
The count was carried out through individual participant assessments. A high-quality photo is available here. To verify our count, the photo can be downloaded from this link.