Հայաստանում հաստատվել է կորոնավիրուսով վարակման 69 դեպք. վարակվածների ընդհանուր թիվը 1746 է
Հայաստանում ապրիլի 26-ի դրությամբ հաստատվել է կորոնավիրուսով վարակման 69 նոր դեպք։ Վարակվածների ընդհանուր թիվը հասել է 1746-ի: Այս մասին տեղեկացնում է ՀՀ ԱՆ հիվանդությունների վերահսկման և կանխարգելման ազգային կենտրոնը:
Վերջին օրվա ընթացքում մահվան դեպքեր չեն արձանագրվել: Կորոնավիրուսից գրանցված մահվան դեպքերի ընդհանուր թիվը 28 է:
Մեկ օրում առողջացածների թիվը 30 է, ընդհանուր առողջացածներինը՝ 833 փաստացի բուժվողներինը՝ 885:
Ընդհանուր առմամբ թեստավորվել է 17931 քաղաքացի:
Կորոնավիրուսի 62 նոր դեպք է հաստատվել, գրանցվել է 1 մահ, 15 առողջացած
Հայաստանում կորոնավիրուսով վարակվածների թիվը վերջին մեկ օրում ավելացել է 62-ով և դարձել 1808։ Այս մասին հայտնում է Հիվան...
Ունենք կորոնավիրուսով վարակման 81 նոր դեպք, 75 առողջացած. 1 պացիենտ մահացել է
ՀՀ ԱՆ Հիվանդությունների վերահսկման և կանխարգելման ազգային կենտրոնից հայտնում են, որ ապրիլի 25-ի ժամը 11։00-ի դրությամբ՝...
ՀՀ-ում գրանցվել է կորոնավիրուսով վարակման 59 նոր դեպք․ 18 առողջացած, 1 մահ
ՀՀ ԱՆ Հիվանդությունների վերահսկման և կանխարգելման ազգային կենտրոնից հայտնում են, որ ապրիլի 28-ի ժամը 11։00-ի դրությամբ՝...
Հայաստանում կորոնավիրուսից ապաքինվել է 34 մարդ․ հաստատվել է 65 նոր դեպք
Հայաստանում ապրիլի 29-ի դրությամբ կորոնավիրուսի 65 նոր դեպք է հաստատվել։ Վարակվածների ընդհանուր թիվը 1932 է։ Ապաքինվել է...

69 New Cases of Coronavirus Confirmed in Armenia, Total Cases Reach 1746
As of April 26, Armenia has confirmed 69 new cases of coronavirus infection. The total number of infected individuals has reached 1746. This information is provided by the National Center for Disease Control and Prevention of the Republic of Armenia.
No deaths have been recorded in the last day. The total number of deaths attributable to the coronavirus stands at 28.
In the past day, 30 people have recovered, bringing the total number of recoveries to 833. Currently, 885 individuals are undergoing treatment.
In total, 17,931 citizens have been tested for the virus.
62 New Coronavirus Cases Registered, 1 Death and 15 Recovered
The number of COVID-19 cases in Armenia has increased by 62 over the last day, bringing the total to 1808. This informat...
81 New Cases of Coronavirus Infection Reported, 75 Recoveries; 1 Patient Dies
The National Center for Disease Control and Prevention of the Ministry of Health of Armenia reports that as of April 25...
59 New Cases of Coronavirus Registered in Armenia: 18 Recovered, 1 Death
The National Center for Disease Control and Prevention of Armenia reports that as of April 28 at 11:00 AM, there have be...
34 People Recover from Coronavirus in Armenia; 65 New Cases Confirmed
As of April 29, 65 new cases of coronavirus have been confirmed in Armenia. The total number of infected individuals has...