Հայաստանում հաստատվել է կորոնավիրուսով վարակվելու 50 նոր դեպք,վարակվածների ընդհանուր թիվը 1523 է
Հայաստանում ապրիլի 23-ի դրությամբ հաստատվել է կորոնավիրուսով վարակման 50 նոր դեպք։ Վարակվածների ընդհանուր թիվը հասել է 1523-ի:
Այս մասին տեղեկացնում է ՀՀ ԱՆ հիվանդությունների վերահսկման և կանխարգելման ազգայինը կենտրոնը:
Կորոնավիրուսից գրանցված մահվան դեպքերի ընդհանուր թիվը 24 է:
Առողջացածների թիվը 659 է, փաստացի բուժվողներինը՝ 840: Ընդհանուր առմամբ թեստավորվել է 15960 քաղաքացի:
Վանաձորի «Գլորիա» կարի ֆաբրիկայի աշխատակիցները ներխուժել են ֆաբրիկա
«Գլորիա» կարի ֆաբրիկայի մի քանի տասնյակից ավելի աշխատակիցներ այսօր՝ ապրիլի 21-ին, ներխուժել են գործարան եւ պահանջում են,...
Ունենք կորոնավիրուսով վարակման 81 նոր դեպք, 75 առողջացած. 1 պացիենտ մահացել է
ՀՀ ԱՆ Հիվանդությունների վերահսկման և կանխարգելման ազգային կենտրոնից հայտնում են, որ ապրիլի 25-ի ժամը 11։00-ի դրությամբ՝...
Հայաստանում հաստատվել է կորոնավիրուսով վարակման 72 նոր դեպք, ընդհանուր թիվը հասավ 1473-ի
ՀՀ ԱՆ Հիվանդությունների վերահսկման և կանխարգելման ազգային կենտրոնից հայտնում են, որ ապրիլի 22-ի ժամը 11։00-ի դրությամբ՝...
Հայաստանում հաստատվել է կորոնավիրուսով վարակման 69 դեպք. վարակվածների ընդհանուր թիվը 1746 է
Հայաստանում ապրիլի 26-ի դրությամբ հաստատվել է կորոնավիրուսով վարակման 69 նոր դեպք։ Վարակվածների ընդհանուր թիվը հասել է 1...

50 New Cases of Coronavirus Registered in Armenia, Total Infected Reaches 1523
As of April 23, 50 new cases of coronavirus infection have been registered in Armenia. The total number of infected individuals has reached 1523. This information has been provided by the National Center for Disease Control and Prevention of the Ministry of Health of the Republic of Armenia.
The total number of deaths recorded from the coronavirus stands at 24. The number of recoveries is 659, while those currently undergoing treatment amount to 840. A total of 15,960 citizens have been tested.
Employees of Vanadzor's 'Gloria' Garment Factory Storm the Facility
Dozens of employees from the 'Gloria' garment factory have stormed the facility today, April 21, demanding that the fact...
81 New Cases of Coronavirus Infection Reported, 75 Recoveries; 1 Patient Dies
The National Center for Disease Control and Prevention of the Ministry of Health of Armenia reports that as of April 25...
72 New Cases of Coronavirus Confirmed in Armenia, Total Reaches 1473
The National Center for Disease Control and Prevention of the Republic of Armenia reports that as of April 22 at 11:00 A...
69 New Cases of Coronavirus Confirmed in Armenia, Total Cases Reach 1746
As of April 26, Armenia has confirmed 69 new cases of coronavirus infection. The total number of infected individuals ha...